Hubungi Kami
- Xinkaihe Perindustrian Zon, Chengdong Jalan, Wenling Daerah, Taizhou Bandar, Zhejiang Wilayah, China
- manager@genteck.cn
- tambah 86-576-86088668
Mesin Kimpalan Arka Plastik
Jenis:Peralatan Kimpalan Arka Terendam
Arus Arka:20-250 A
Kekerapan Nadi: 50/60 HZ
Kitaran Tugas Dinilai:60 peratus
Jenis Motor: AC
Description/kawalan
Butiran Pantas
| taip | Peralatan Kimpalan Arka Terendam |
| Arus Arka | 20-250 A |
| Kekerapan Nadi | 50/60 HZ |
| Kitaran Tugas Dinilai | 60 peratus |
| Jenis Motor | JA |
| Dimensi | adat |
| Penggunaan | Kimpalan |
| voltan | boleh disesuaikan |
| Kuasa(W) | 13KVA |
| Pensijilan | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Waranti | 1 tahun |
| Perkhidmatan Selepas Jualan Disediakan | Sokongan dalam talian, sokongan pihak ketiga luar negara tersedia |
| Industri Berkenaan | Kerja-kerja pembinaan |
| Voltan Masukan | 3-380V |
| Kekerapan | 50/60Hz |
| Kelas Penebat | H |
| Nama Produk | Mesin kimpalan 50/60 hz mma 300 |
| Keupayaan bekalan | 20000 Keping/Keping setiap Bulan |
Fungsi & Ciri
1. Mesin kimpalan arka plastik mempunyai ciri keselamatan seperti perlindungan terlalu panas, penutupan automatik, dan perlindungan pembumian untuk mengelakkan kemalangan dan kerosakan pada peralatan.
2. Dengan pemegang/pengapit Elektrod 1.5 tambah 1.8m - Ia memegang elektrod (dawai kimpalan) pada tempatnya dan membenarkan arus mengalir melaluinya untuk menjana arka.
3. Panel kawalan - Ia membolehkan pengguna melaraskan parameter kimpalan seperti voltan, arus, dan kelajuan wayar untuk mengawal proses kimpalan.
4. Mudah Alih - Sesetengah mesin kimpalan direka bentuk untuk menjadi padat dan mudah alih, menjadikannya mudah untuk bergerak dan digunakan di lokasi yang berbeza.
5. Mesin kimpalan arka plastik adalah sangat ringan dengan reka bentuk 1 PCB, mudah dibawa dan mudah dikimpal di beberapa tempat tinggi dan tempat istimewa.








Cool tags: mesin kimpalan arka plastik, mesin kimpalan arka plastik China pengeluar, pembekal, kilang, အိတ်ဆောင် MMA ဂဟေစက်, Semi အလိုအလျောက်ဂဟေဆော်စက်, MMA ဂဟေဆော်ဖြည့်, အိတ်ဆောင်ထုတ်ကုန် MMA ဂဟေဆော်ခြင်း, arc ဂဟေကိရိယာပစ္စည်းကိရိယာများ, ပြုပြင်ရေးအလုပ်အတွက် MMA ဂဟေဆော်
Anda mungkin juga berminat

















