Hubungi Kami
- Xinkaihe Perindustrian Zon, Chengdong Jalan, Wenling Daerah, Taizhou Bandar, Zhejiang Wilayah, China
- manager@genteck.cn
- tambah 86-576-86088668
Mesin Kimpalan Pintar Digital dengan daya Arka
Jenis:Peralatan Kimpalan Arka Terendam
Arus Arka:20-315 A
Kekerapan Nadi: 50/60 HZ
Kitaran Tugas Dinilai:60 peratus
Jenis Motor: Motor AC
Description/kawalan
Butiran Pantas
| taip | Peralatan Kimpalan Arka Terendam |
| Arus Arka | 20-315 A |
| Kekerapan Nadi | 50/60 HZ |
| Kitaran Tugas Dinilai | 60 peratus |
| Jenis Motor | Motor AC |
| Dimensi | adat |
| Penggunaan | Kimpalan |
| voltan | boleh disesuaikan |
| Kuasa(W) | 13KVA |
| Pensijilan | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Waranti | 1 tahun |
| Perkhidmatan Selepas Jualan Disediakan | Sokongan dalam talian, sokongan pihak ketiga luar negara tersedia |
| Industri Berkenaan | Kerja-kerja pembinaan |
| Voltan Masukan | 3-380V |
| Kekerapan | 50/60Hz |
| Kelas Penebat | H |
| Nama Produk | Mesin kimpalan 50/60 hz mma 300 |
| Keupayaan bekalan | 20000 Keping/Keping setiap Bulan |
Fungsi & Ciri
1. Teknologi IGBT berkualiti tinggi dengan satu atau tiga PCB
2. volum kecil, mudah alih, mudah dibawa
3. Peraturan tanpa langkah arus kimpalan dengan perlindungan Terma.
4. Transformer bergelung aluminium, jimat untuk kegunaan amatur & keluarga.
5. Dibekalkan lengkap dengan pemegang elektrod, pengapit bumi, topi keledar dan berus kimpalan, kotak karton.





Sijil






Cool tags: mesin kimpalan pintar digital dengan daya arka, mesin kimpalan pintar digital China dengan pengilang, pembekal, kilang, Mesin kimpalan rintangan, Mesin kimpalan MMA untuk kimpalan logam lembaran, Mesin Inverter Digital, အလားတူထုတ်ကုန် MMA ဂဟေဆော်ခြင်း, Mesin kimpalan MMA cahaya mudah alih, ကြေးဝါဂဟေဆော်ခြင်း
Anda mungkin juga berminat
















