Hubungi Kami
- Xinkaihe Perindustrian Zon, Chengdong Jalan, Wenling Daerah, Taizhou Bandar, Zhejiang Wilayah, China
- manager@genteck.cn
- tambah 86-576-86088668
Mesin Kimpalan MMA Keluli Tahan Karat
Jenis: MMA Welders
Arus Arka:20-200A
Kekerapan Nadi: 50/60 HZ
Kitaran Tugas Dinilai:60 peratus
Dimensi: tersuai
Description/kawalan
Butiran Pantas
| taip | Jurukimpal MMA |
| Arus Arka | 20-200A |
| Kekerapan Nadi | 50/60 HZ |
| Kitaran Tugas Dinilai | 60 peratus |
| Dimensi | adat |
| Penggunaan | Kimpalan |
| voltan | 1PH230V |
| Kuasa(W) | 3.9 KVA |
| Pensijilan | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Waranti | 1 tahun |
| Perkhidmatan Selepas Jualan Disediakan | Sokongan dalam talian, sokongan pihak ketiga luar negara tersedia |
| Industri Berkenaan | Kerja-kerja pembinaan |
| Kelas Penebat | H |
| Nama Produk | mesin kimpalan mudah alih mini borong mma 200 |
| Ijazah Perlindungan | IP21S |
| Elektrod Boleh Digunakan | 1.6-3.2mm |
| Keupayaan bekalan | 20000 Keping/Keping setiap Bulan |
Fungsi & Ciri
1. Perlindungan termostatik, perlindungan lebihan voltan, perlindungan lebihan arus, perlindungan voltan bawah, sesuai untuk TIG dan MMA pelbagai logam;
2. Peraturan tanpa langkah arus kimpalan dengan perlindungan Terma.
3. Pengimpal yang sangat maju ini menyampaikan proses kimpalan serba boleh-kimpalan gas MIG/MAG, kimpalan titik, kimpalan selang, kimpalan STICK.
4. Transformer bergelung aluminium, jimat untuk kegunaan amatur & keluarga.
5. Percikan kecil, hingar rendah, kadar pemendapan tinggi, penjimatan tenaga, hayat perkhidmatan yang panjang.
6. Dibekalkan lengkap dengan pemegang elektrod, pengapit bumi, topi keledar dan berus kimpalan, kotak karton.
7. Paparan digital, perlindungan terma, penyejukan udara, (obor penyejuk air tersedia), dengan roda bergerak, (troli tersedia), penyuap wayar berasingan.
8. Dibekalkan lengkap dengan obor kimpalan MIG, pemegang elektrod, pengapit bumi, topeng kimpalan dan berus kimpalan.




Cool tags: mesin kimpalan mma keluli tahan karat, pengeluar mesin kimpalan mma keluli tahan karat China, pembekal, kilang, အိတ်ဆောင် MMA ဂဟေစက်, ဂဟေထုတ်လွှတ်, ဂဟေဆော်ရေးပါ, MMA ဂဟေဆော်ခြင်းဆိုင်, အိတ်ဆောင်ထုတ်ကုန် MMA ဂဟေဆော်ခြင်း, ကြေးဝါဂဟေဆော်ခြင်း
Anda mungkin juga berminat













