Hubungi Kami
- Xinkaihe Perindustrian Zon, Chengdong Jalan, Wenling Daerah, Taizhou Bandar, Zhejiang Wilayah, China
- manager@genteck.cn
- tambah 86-576-86088668
Mesin Kimpalan AC BX1-200C
Jenis:BX1 200 Jurukimpal Arka AC
Arus Arka:80-200 A
Kekerapan Nadi: 50/60 HZ
Arus Arka Juruterbang:80-200 A
Kitaran Tugas Dinilai:10 peratus
Description/kawalan
Butiran Pantas
| taip | BX1 200 Jurukimpal Arka AC |
| Arus Arka | 80-200 A |
| Kekerapan Nadi | 50/60 HZ |
| Arus Arka Juruterbang | 80-200 A |
| Kitaran Tugas Dinilai | 10 peratus |
| Jenis Motor | Motor AC |
| Dimensi | 47*26.5*31.5 sm |
| Penggunaan | Kimpalan |
| voltan | boleh disesuaikan |
| Kuasa(W) | 5.2-9.6 KVA |
| Waranti | 1 tahun |
| Perkhidmatan Selepas Jualan Disediakan | Sokongan dalam talian, sokongan pihak ketiga luar negara tersedia |
| Industri Berkenaan | Kedai Bahan Binaan, Kerja-kerja pembinaan |
| Voltan Masukan | 230V |
| Kekerapan | 50/60Hz |
| Kelas Penebat | H |
| Keupayaan bekalan | 50000 Keping/Keping setiap Bulan |
| Butiran Pembungkusan | karton |
| Pelabuhan | Pelabuhan Ningbo |
Fungsi & Ciri
1. Prestasi kimpalan yang sangat baik, Fasa tunggal, kabel tetap, perlindungan haba.disejukkan dengan kipas
2. Arus pelarasan tanpa langkah dengan memutarkan pemegang.
3. Transformer bergelung aluminium, menjimatkan untuk kegunaan amatur & keluarga dan kerja industri.
4. Dibekalkan lengkap dengan pemegang elektrod, pengapit bumi, topi keledar dan berus kimpalan, kotak karton.
5. Arka adalah stabil, percikan adalah kurang, dan penembusan adalah dalam, yang boleh memastikan kualiti kimpalan
6. Struktur mudah, kecekapan tinggi, mudah dikendalikan dan diselenggara
7. Bekalan AC 220/380V yang sesuai, pelbagai palam untuk pilihan anda
8. Sesuai untuk keluli, karbon rendah, karbon pertengahan, besi, dan lain-lain.



Cool tags: bx1-200mesin kimpalan ac, China bx1-200mesin kimpalan c ac pengilang, pembekal, kilang, ဂဟေအဆစ်များအတွက်ဂဟေစက်, ပြန်လည်ပြုပြင်မွမ်းမံဂဟေစက်, ဂဟေ Toodiques တိုးတက်မှု, ရောင်းရန်ဂဟေဆော်သောစက်, အိတ်ဆောင်နှင့်အစွမ်းထက်ဂဟေစက်, Professional-grade ဂဟေစက်
Anda mungkin juga berminat












