Hubungi Kami
- Xinkaihe Perindustrian Zon, Chengdong Jalan, Wenling Daerah, Taizhou Bandar, Zhejiang Wilayah, China
- manager@genteck.cn
- tambah 86-576-86088668
Mesin Pemotong Tiga Fasa
Jenis Motor: Motor Stepper
Keadaan:Baru
Tempat Asal: Zhejiang, China
Nama Jenama:Spark
Nombor Model:p24 potong 60
Description/kawalan
Butiran Pantas
| Jenis Motor | Motor Stepper |
| keadaan | Baru |
| Tempat asal | Zhejiang, China |
| Jenama | Percikan api |
| Nombor model | p24 potong 60 |
| voltan | 3ph 380v |
| Kuasa Dinilai | 7.9 kva |
| Dimensi (L*W*H) | 50*23*47 sm |
| Pensijilan | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Waranti | 1 tahun |
| Perkhidmatan Selepas Jualan Disediakan | Sokongan dalam talian, sokongan pihak ketiga luar negara tersedia |
| Mata Jualan Utama | Mudah Dikendalikan |
| Industri Berkenaan | Kerja-kerja pembinaan |
| Perkhidmatan Selepas Waranti | Sokongan dalam talian |
| Lokasi Perkhidmatan Tempatan | tiada |
| Lokasi Bilik Pameran | tiada |
| Berat badan | 23 kg |
| Kekerapan | 50/60 Hz |
| Faktor Kuasa | 0.93 cos |
| Voltan Tanpa Beban Maks | 230 v |
| Julat Semasa | 10-60 A |
| Kitaran Tugas Dinilai | 60 peratus |
| Ketebalan pemotongan | 20 mm |
| Ijazah Perlindungan | IP21S |
| Keupayaan bekalan | 50000 Keping/Keping setiap Bulan |
| Butiran Pembungkusan | Karton |
| Pelabuhan | Ningbo, Shanghai |
Fungsi & Ciri
1. Teknologi penyongsang lanjutan (MOSFET).
2. NO-sentuh Arka memulakan pemotongan.
3. Transistor MOSFET menghasilkan output seragam untuk membolehkan pemotongan logam nipis dan boleh mencapai output kuasa tinggi untuk memotong logam tebal
4. Kelajuan pemotongan tinggi, 2 kali lebih cepat daripada pemotongan oksi, Jurang pemotongan sempit, permukaan pemotongan licin, herotan kecil.
5. Obor arka juruterbang dengan cekap memotong permukaan yang kasar, dicat dan berkarat serta menghasilkan sanga yang minimum
6. Keupayaan voltan dwi membolehkan mesin berjalan terus pada kuasa 220V 50/60 Hz, atau pada 110V 50/60 Hz dengan penggunaan kuncir (dijual berasingan)
7. Pemotong plasma padat mempunyai pemegang untuk mudah alih dan menggunakan udara termampat yang tidak berbahaya untuk memotong keluli tahan karat, keluli aloi, keluli lembut, tembaga dan aluminium. Digunakan secara meluas untuk memotong keluli tahan karat, tembaga, besi dan aluminium, dsb.
8. Dibekalkan dengan obor pemotong plasma, pengapit bumi, topi keledar dan berus kimpalan, kotak kadbod.





Cool tags: mesin pemotong tiga fasa, China tiga fasa mesin pemotong pengeluar, pembekal, kilang, လွယ်ကူစွာလည်ပတ်နိုင်သောဖြတ်စက်, 0 ယ်ယူမှုဆုံးဖြတ်ချက်ချစက်, Prosthetic device ကိုဖြတ်စက်, လမ်းညွှန်ဖြတ်တောက်ခြင်းစက်ဝယ်ခြင်း, Long-Life ဖြတ်တောက်ခြင်းစက်, ထုပ်ပိုးခြင်းနှင့်ဖြတ်တောက်ခြင်းစက်နှင့်အတူရေကြောင်း
Anda mungkin juga berminat















