Hubungi Kami
- Xinkaihe Perindustrian Zon, Chengdong Jalan, Wenling Daerah, Taizhou Bandar, Zhejiang Wilayah, China
- manager@genteck.cn
- tambah 86-576-86088668
Peralatan Memotong ARC TIG 3 dalam 1
Jenis Motor: Motor Stepper
Keadaan:Baru
Tempat Asal: Zhejiang, China
Nama Jenama:Spark
Nombor Model:p23 CT-312
Description/kawalan
Butiran Pantas
| Jenis Motor | Motor Stepper |
| keadaan | Baru |
| Tempat asal | Zhejiang, China |
| Jenama | Percikan api |
| Nombor model | p23 CT-312 |
| voltan | 1ph 230v |
| Kuasa Dinilai | 3.3 kva |
| Dimensi (L*W*H) | 38*21*28.5 sm |
| Pensijilan | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Waranti | 1 tahun |
| Perkhidmatan Selepas Jualan Disediakan | Sokongan dalam talian, sokongan pihak ketiga luar negara tersedia |
| Mata Jualan Utama | Mudah Dikendalikan |
| Industri Berkenaan | Kedai Bahan Binaan, Kerja-kerja pembinaan |
| Berat badan | 11.7 kg |
| Kekerapan | 50/60 Hz |
| Faktor Kuasa | 0.93 cos |
| Voltan Tanpa Beban Maks | 230 v |
| Julat Semasa | 10-30 A |
| Kitaran Tugas Dinilai | 60 peratus |
| Ketebalan pemotongan | 8 mm |
| Ijazah Perlindungan | IP21S |
| taip | pemotong plasma 3 dalam 1 |
| Keupayaan bekalan | 50000 Keping/Keping setiap Bulan |
| Butiran Pembungkusan | Karton |
| Pelabuhan | Ningbo, Shanghai |
Fungsi & Ciri
1. Mesin kimpalan 3 dalam 1 dengan Fungsi TIG/CUT/ARC. Teknologi penyongsang Termaju (MOSFET)
2. Arus keluaran boleh laras untuk memenuhi permintaan pemotongan pelbagai bahan dan ketebalan plat kerja.
3. NO-touch Arc memulakan pemotongan, menggunakan udara termampat untuk menjamin operasi yang selamat dan boleh dipercayai.
4. Mudah untuk memotong plat logam tebal dengan cara yang cepat dan menjimatkan dengan prestasi pemotongan yang sangat baik.
5. Kelajuan pemotongan tinggi, 2 kali lebih cepat daripada pemotongan oksi, Jurang pemotongan sempit, permukaan pemotongan licin, herotan licin.
6. Perlindungan kepanasan terbina dalam, beban lebih, arus lebih, perlindungan voltan lebih/kurang, Pelarasan arus tanpa langkah, sesuai untuk POTONGAN PLASMA.
7. Dibekalkan dengan obor pemotong plasma, pengapit bumi, topi keledar dan berus kimpalan, kotak kadbod.





Cool tags: Peralatan pemotong arc tig 3 dalam 1, China 3 dalam 1 peralatan pemotong arc tig pengilang, pembekal, kilang, ကိရိယာဖြတ်တောက်ခြင်း, ထည်ဖြတ်တောက်ခြင်းစက်, ကရိယာနှင့်လျောက်ပတ်သောဖြတ်စက်, လွယ်ကူစွာလည်ပတ်နိုင်သောဖြတ်စက်, လပ်ဖြတ်စက်, ထုပ်ပိုးခြင်းနှင့်ဖြတ်တောက်ခြင်းစက်နှင့်အတူရေကြောင်း
Anda mungkin juga berminat
















